Inget uppdrag är för litet, inget är för stort.

Kontakta oss

Inget uppdrag är för litet, inget är för stort. Vi vill betona att våra tjänster lämpar sig lika väl för stora som små företag. Du är alltid välkommen att kontakta oss.

Affärslogik Svenska AB
Hammarby Allé 91
120 63 STOCKHOLM

Visa på karta

Telefon: 08-555 770 00

info@affarslogik.se

name="Stor-Bild"

Jag vill bli kontaktad

Skicka formulär

thumbnail

Abbe Adler

VD / Konsult
0708-601 601
abbe@affarslogik.se
thumbnail

Anne Petersen

Konsult
0709-18 70 26
anne@affarslogik.se
thumbnail

Mirjam Adler

Konsult
070-402 25 24
mirjam@affarslogik.se
thumbnail

Anders Christenson

Konsult
0709-18 70 06
anders@affarslogik.se
thumbnail

Rosie Adler

Administration / Ekonomi
070-422 24 24
rosie@affarslogik.se
thumbnail

Niklas Bergquist

Projektassisstent
0709-18 76 76
niklas@affarslogik.se